اهدا جوایز همایش کتاب آرایی دینی
برگزیدگان همایش کتاب آرایی دینی معرفی شدند نفرات برگزیده همایش هنر و تبلیغ با محوریت کتاب آرایی دینی در فرهنگ و تمدن اسلامی معرفی و تجلیل شدند به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، اختتامیه همایش کتاب آرایی دینی در فرهنگ و تمدن اسلامی در سالن مرکز همایش های غدیر دفتر تبلیغات اسلامی برگزار و آثار برتر تجلیل شدند.

رونمایی از مجموعه مقالات دومین همایش هنر و تبلیغ با محوریت کتاب آرایی دینی در فرهنگ و تمدن اسلامی با ۱۶ مقاله منتخب و تجلیل از پیشکسوتان و چهرههای موفق در حوزه کتاب آرایی دینی از برنامههای این همایش بود.

گفتنی است هیئت داوران بخش پژوهش پس از بررسی مقالات، کتابها و پایان نامههای رسیده، در بخش کتاب و پایان نامه هیچ پژوهشی را دارای رتبه ندانسته و در عین حال به سبب تلاشها و نگاه ویژه کتاب «جلدسازی ایرانیان از سلجوقیان تا قاجار» اثر مصطفی رستمی به عنوان اثر برگزیده این بخش معرفی شد.

همچنین از رتبه های اول تا سوم در بخش آثار تجسمی بخش رقابتی تجلیل به عمل آمد؛ شایان ذکر است که صاحبان آثار برگزیده در رشته های جلدسازی اثر جلد قرآن کریم، در تذهیب و تشعیر، طرح جلد، صفحه آرایی کودک و نوجوان، تصویرگری، طراحی حروف و بخش های تجربی احیاء تراث، تصویرسازی و جلدسازی معرفی و تجلیل شدند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظرخانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

جشنواره هنر و تبلیغ
مجری سایت : شرکت سیگما