ابراهیم سلیمانی
دومین همایش هنر و تبلیغ در قم برگزار می‌شود دبیر اجرایی دومین همایش هنر و تبلیغ کتاب‌آرایی دینی در فرهنگ و تمدن اسلامی از برگزاری این همایش در روز دوم دی‌ماه امسال خبر داد. به گزارش روابط عمومی مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی، ابراهیم سلیمانی در نشست مطبوعاتی دومین همایش پژوهشی و کاربردی هنر و تبلیغ کتاب‌آرایی دینی در فرهنگ و تمدن اسلامی که در سالن همایش غدیر دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: کتاب‌آرایی شامل طرح جلد و سایر بخش‌های فنی است، در این بخش در قم مشکلات فراوانی وجود داشت، ولی امروز موج و حرکتی ایجاد شده است.

وی با اشاره به برگزاری دومین همایش هنر و تبلیغ کتاب آرایی دینی در فرهنگ و تمدن اسلامی گفت: مقالات برگزیده روز اول دی امسال در دو نوبت صبح و عصر در مرکز همایش‌های غدیر دفتر تبلیغات اسلامی ارائه می‌شود و روز دوم دی‌ماه ساعت 9 تا 12 مراسم اختتامیه همایش با حضور اساتید فرهیخته کشوری و میهمانان در حوزه کتاب برگزار خواهد شد.

دبیر اجرایی دومین همایش هنر و تبلیغ کتاب آرایی دینی در فرهنگ و تمدن اسلامی خاطرنشان کرد: در نظر داریم در اختتامیه از پیشکسوتان عرصه‌های مختلف کتاب‌آرایی نیز تقدیر شود و برگزیدگان بخش رقابتی در حوزه تجسمی و پژوهشی معرفی شوند.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه آثار غیررقابتی این همایش در مرکز همایش‌های غدیر گفت: مجموعه آثار اساتید و مراکز معتبر در حوزه تولید کتاب در این بخش در قالب طرح جلد،‌ تصویرسازی و صفحه‌آرایی ارائه می‌شود.

سلیمانی خاطرنشان کرد: نمایشگاهی نیز در نگارستان اشراق ویژه بخش رقابتی همایش کتاب‌آرایی دینی در فرهنگ و تمدن اسلامی راه‌اندازی شده و تا نهم دی امسال پذیرای علاقه‌مندان است.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظرخانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

جشنواره هنر و تبلیغ
مجری سایت : شرکت سیگما