دکتر محمد حسنی
رئیس مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی خبر داد دریافت 686 اثر در بخش رقابتی همایش فرهنگ و تمدن اسلامی دریافت 686 اثر تجسمی در بخش رقابتی همایش فرهنگ و تمدن اسلامی رئیس مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از دریافت 686 اثر تجسمی در بخش رقابتی همایش «کتاب‌آرایی دینی در فرهنگ و تمدن اسلامی» خبر داد. به گزارش روابط عمومی مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی، محمد حسنی در حاشیه افتتاحیه نمایشگاه آثار دومین همایش هنر و تبلیغ کتاب آرایی دینی در فرهنگ و تمدن اسلامی که در سالن همایش غدیر دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: برای این دوره همایش عنوان کتاب‌آرایی دینی در فرهنگ و تمدن اسلامی انتخاب شده و علاقه‌مند هستیم نهادهای دینی کار را ادامه دهند.

وی خاطرنشان کرد: در نظر داریم که کار موازی انجام نشود، بنابراین موضوع کتاب‌آرایی موضوع جدیدی بود و تاکنون در حوزه فرهنگ دینی کاری در این زمینه نشده و کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

رئیس مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب روی عرضه مناسب آثار گفت: لازم است علاوه بر محتوا، بر نحوه عرضه محتوا نیز توجه شود، در نظر داشتیم این موضوع برجسته‌سازی شود تا در ادامه نهادها و تشکل‌ها به ادامه کار بپردازند.

وی با اشاره به استقبال از همایش کتاب‌آرایی دینی گفت: کسانی که در نظر دارند این راه را ادامه دهند، نباید نگران دریافت آثار باشند.

حسنی خاطرنشان کرد: حدود 60 اثر پژوهشی و 686 اثر در بخش رقابتی تجسمی به دبیرخانه همایش ارسال شد، البته آثار ارسالی در بخش غیر رقابتی تجسمی بالغ بر هزار اثر بوده است.

وی با اشاره به داوری آثار پژوهشی گفت: در این بخش داوران نقاط قوت و ضعف را یادداشت‌برداری کرده و در آثار تجسمی نیز این امر در نظر گرفته می‌‌شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظرخانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

جشنواره هنر و تبلیغ
مجری سایت : شرکت سیگما